Zubní kaz - vypadlá plomba

Indikovaný zubní kaz nebo vypadlá plomba, vždy je vhodné se co nejdříve objednat k zubaři. Můžete si tím ušetřit zdravotní problém a někdy i nepříjemný a bolestivý pocit. Zub je chráněn plombou před poškozením a infekcí, proto je důležité jej opravit co nejdříve. V případě otálení se tak vystavujete vzniku zánětu a dalším komplikacím. Včasná oprava je vždy levnější, než když ponecháte zub s kazem nebo otevřený a tím  vystavený dalšímu poškození. Naši precizní a empatičtí zubaři vám poskytnou okamžitou péči a navrhnou vhodnou formu opravy. Někdy je možné zub opravit pomocí bílých fotokompozitních výplní, ale pokud je poškození už větší a zánět se dostal až ke kořenům, přistupujeme k endodontickému ošetření. Někdy je třeba zub vytrhnout a umíme to úplně bezbolestně. Nejpokročilejší technologií náhrady zubu je využití zubního implantátu, který plnohodnotně nahrazuje zdravý zub. Vždy se nás můžete obrátit a my vám pomůžeme. Nebojte se a objednejte se na vstupní prohlídku bez obav.

objednejte se na vstupní prohlídku
Bílé zubní výplně

V naší prémiové stomatologické klinice nabízíme nejmodernější řešení pro opravu kazů a poškozených zubů - bílé zubní výplně. Tyto výplně nejen že obnoví funkčnost vašich zubů, ale také zajistí esteticky dokonalý úsměv.

Více informací
Keramické zuby na počkání

V naší prémiové stomatologické klinice nabízíme revoluční službu – keramické zuby na počkání. Tento moderní postup vám umožní získat krásné a odolné zubní náhrady během jedné návštěvy.

Více informací
Bezbolestné ošetření

V naší prémiové stomatologické klinice se zaměřujeme na to, aby pro každého pacienta byla návštěva u nás co nejpříjemnější a bezbolestná. Díky nejmodernějším technologiím a špičkovým metodám můžeme nabídnout skutečně komfortní stomatologický zážitek.

Více informací
Vstupní vyšetření

V naší prémiové stomatologické klinice klademe velký důraz na důkladné a komplexní vstupní vyšetření, které je základem pro efektivní a individuální léčbu. Naším cílem je zajistit vám dlouhodobě zdravý a krásný úsměv.

Více informací
Preventivní zubní prohlídka

V naší moderní stomatologické klinice klademe důraz na prevenci a dlouhodobé zdraví vašich zubů. Pravidelné preventivní zubní prohlídky jsou klíčem k udržení zdravého a krásného úsměvu po celý život.

Více informací
Zubní prevence dětí

V naší rodinné stomatologické klinice věnujeme zvláštní pozornost péči o dětské zuby. Prevence je klíčem k dlouhodobému zdraví ústní dutiny vašich dětí a my se snažíme, aby každá návštěva byla pro vaše dítě příjemným a pozitivním zážitkem.

Více informací