Zlomené a poškozené zuby

Zlomené a poškozené zuby mohou způsobit bolest, ovlivní kvalitu Vašeho života a zbytečné starosti. V La Perla Dental Clinic víme, jak důležitý je pro Vás zdravý úsměv. Naši zkušení zubaři jsou připraveni, aby vám poskytli nejlepší možnou péči a rychle a bezbolestně problém vyřešili. Vaše zdraví, bezpečí a pohodlí jsou pro nás na prvním místě. Objednejte se na vstupní prohlídku nebo konzultaci a chtějte žít se zdravým a zářivým chrupem.

objednejte se na vstupní prohlídku
Prevence zubního kazu

V naší stomatologické klinice klademe velký důraz na prevenci zubního kazu. Prevence je klíčem k udržení zdravého úsměvu a minimalizaci potřeby náročných a drahých ošetření v budoucnosti. S našim preventivním programem můžete dosáhnout dlouhodobého zdraví svých zubů a dásní.

Více informací
Zápach z úst

V naší renomované stomatologické klinice víme, jak nepříjemný může být zápach z úst, známý také jako halitóza. Tento problém může ovlivnit vaše sebevědomí i mezilidské vztahy. Jsme zde, abychom vám pomohli identifikovat příčiny zápachu z úst a nabídli efektivní řešení pro svěží dech.

Více informací
Fluoridace zubů

V naší inovativní stomatologické klinice nabízíme profesionální fluoridaci zubů jako účinnou prevenci zubního kazu. Fluoridace je osvědčená metoda, která posiluje zubní sklovinu a chrání ji před škodlivými účinky bakterií a kyselin.

Více informací