Ztráta zubu

Bolavé zuby mohou způsobit nesnesitelnou bolest a nepohodlí, ale můžou být také signálem, že se s vaším chrupem děje něco vážnějšího. Bolest zubů má různé příčiny, a je důležité ji brát vážně. Neodkládejte kontrolu na později, protože neléčený zánět nebo jiná komplikace může vyústit dokonce i ve ztrátu zubu. Naši zkušení a empatičtí stomatologové vám stojí po boku, aby pomohli najít příčinu bolesti a navrhli optimální řešení. Nejlepší cestou je objednat se na vstupní prohlídku. Zevrubně váš chrup vyšetříme a pomůžeme vám od bolesti.

objednejte se na vstupní prohlídku
Vstupní vyšetření

V naší prémiové stomatologické klinice klademe velký důraz na důkladné a komplexní vstupní vyšetření, které je základem pro efektivní a individuální léčbu. Naším cílem je zajistit vám dlouhodobě zdravý a krásný úsměv.

Více informací
Vytržení zubu

V naší renomované stomatologické klinice chápeme, že vytržení zubu může být pro mnoho pacientů stresující záležitostí. Proto se snažíme zajistit, aby tento zákrok probíhal bez bolesti, s maximální snahou o absenci stresu pacienta a s ohledem na vaše zdraví a celkový komfort při výkonu.

Více informací
Zubní implantáty

V naší prestižní stomatologické klinice nabízíme špičkové řešení pro náhradu chybějících zubů – zubní implantáty. Tento moderní a dlouhodobě ověřený způsob náhrady zubů vám umožní znovu získat krásný a plně funkční úsměv.

Více informací
Zubní náhrady

V naší uznávané stomatologické klinice nabízíme komplexní řešení pro náhradu chybějících zubů. Zubní náhrady jsou klíčové pro obnovení funkčnosti a estetiky vašeho úsměvu, což vám umožní znovu jíst, mluvit a usmívat se s důvěrou.

Více informací
Preventivní zubní prohlídka

V naší moderní stomatologické klinice klademe důraz na prevenci a dlouhodobé zdraví vašich zubů. Pravidelné preventivní zubní prohlídky jsou klíčem k udržení zdravého a krásného úsměvu po celý život.

Více informací
Zubní prevence dětí

V naší rodinné stomatologické klinice věnujeme zvláštní pozornost péči o dětské zuby. Prevence je klíčem k dlouhodobému zdraví ústní dutiny vašich dětí a my se snažíme, aby každá návštěva byla pro vaše dítě příjemným a pozitivním zážitkem.

Více informací